Choď na obsah Choď na menu
 


Mega Súťaž - 1.kolo

Vašou úlohou je vytvoriť obal na CD-čko. Konkrétne; váš vlastný obal na album Demi Lovato, "Don´t forget"

free image host

Basha: Tak, tento výtvor sa mi páči asi najviac. Je to veľmi jednoduché, ale zároveň zaujímavé. Mám iba 2 veci, ktoré by som tomuto vytkla. 1) Nedávala by som to "Don´t forget" na vonkajšej strane do úvodzoviek a 2) na zadnej strane obalu by som trošku zjemnila tú textúru, pretože potom nie je dobre vidieť Demi do očí, ale inak sa mi to vľmi páči!

9,5/10-Basha

 free image host

Angie: Veľmi zaujímavá práca, a naozaj ma zaujala! Bashin obal sa mi však páčil trošku viac. Tebe by somvytkla jediné, zadná strana obalu mi nejak neladí s tou prvou. Mohla si aspoň poprelínať pár obrázkov a ešte čo mi na tom trošku vadí, je vymenovanie tých piesní. Vôbec tam nemusel byť ten štvorček, pretože tam darmo zavadzia. Inak úžasná práca!

9/10-Angie

 free image host

Miška: Miši ty si normálne také moje webové zlatíčko, neviem veľmi som si ťa obľúbila, no musím hodnotiť objektívne. Priznám sa, toto som od teba vážne nečakala. Je to skutočne DOBRÉ! Celkovo sa mi to veľmi páči, ale asi by som tie ružové ornamenty aj ružový tieň za písmom trošku pozmenila, lebo tie fotky sú vážne také tmavšie a príliš to kontrastuje. No ešte raz, musím uznať, že sa v grafike vážne zlepšuješ.

9/10-Miška

free image host

Basqa: Takže, v celku podarený výtvor, no znovu: To písmo na vonkajšej strane niekde nie je až tak dobre vidieť, ale inak to prelínanie obrázkov je veľmi pekné. No ešte by som vytkla asi to, že ten pásik mohol byť aj čisto šedý.

8/10-Basqa

 free image host

Alfinka: Alfi, mne by sa to veľmi páčilo, istotne by si bola vyššie v hodnotení, ale neviem ktorá strana je predná a ktorá zadná. Tam kde máš napísané, "by Alfinka" by mala byť asi zadná, lenže potom tam je aj stránka kde sú pesničky, takže som bola naozaj prekvapená. Hádam to bude v ďalšom kole lepšie, pretože viem, že máš na viac. Ale inak práca s obrázkami veľmi dobrá.

7,5/10-Alfinka

 free image host

ßarßorQa: Táto práca je CELKOM vydarená, až na zle obrezané obrázky, alebo to, že v strednom pásiku nie je nič napísané. Ja som ešte také CD nevidela. Ale nevadí :) Každí robíme chyby a v budúcom kole to bude istotne lepšie :)

7/10-ßarßorQa

 free image host

Sisi: Nieže by ma táto práca nezaujala, ale asi najmenej. Moc sa mi nepáči tá predná strana, kde je to tak rozmazané, no naopak to písmo je bomba :) No a zadná strana je tiež fajn. Veľmi chválim!

6,5/10

 

Ak s týmto ohodnotením nie ste spokojní, napíšte do komentára.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(simca, 28. 5. 2009 16:20)

pacia sa mi vsetky ale najviac ten ruzový pacia sa mi na tom tie ornamenty

jejoooo:)

(LadyPunky!, 28. 5. 2009 7:06)

krásne sú šecky:) ale najviac sa mi asi páši 1. a 4.:)
baby len tak ďalej;)

asi by som powedala ze Alfinka mala nay

(AliQ, 27. 5. 2009 20:10)

Vsetky su velmi pekne,ale Angie mohla vybrat lepsi styl pisma,tazko sa to cita.

heheee:D

(*LaDy_AlusQa*, 27. 5. 2009 15:20)

Mne sa najviac pacilo to Miskine:D

Jeee

(Miška, 26. 5. 2009 16:24)

Ďakujem za pochvalu . To som vážne nečakala. Diky.=D